Bohemchic

”Interior straight from the heart”

Startsida / Inlägg

Rösta på din favorit!

av Helena Aro

Radisson Blu Scandinavia Hotel i Göteborg har inrett fyra balkonger till några av sina hotellrum. Inredaren Pernilla Åsberg har tillsammans med Bra Sommarmöbler inrett balkongerna i olika stilar. 

Nu kan du gå in på Facebook och rösta på din favorit och vinna fina priser! Vad sägs om en natt i en svit, middag för två, presentkort hos Bra Sommarmöbler osv. Eller andrapris, en weekend i Köpenhamn!!

Här går du in och röstar!

Och så här ser balkongerna ut!

Skärmavbild 2011-06-15 kl. 01.04.04.png

Skärmavbild 2011-06-15 kl. 01.03.43.png

Skärmavbild 2011-06-15 kl. 01.03.11.png

Skärmavbild 2011-06-15 kl. 01.03.27.png

Ha en skön onsdag vänner!

/Helena

Jobbar som inredare och ­inredningsjournalist. Bor i hus med man, barn och två roliga katter i ­Stockholms skärgård. Jag ser på ­inredning på ett lustfyllt, spontant och okomplicerat sätt och bloggar rakt från hjärtat. Jag är en ordningssam bohem som älskar Carl Larsson-idyllen lika mycket som en eklektisk loftlägenhet i New York, eller ett arkitektritat Pål Ross-hus. Lever efter mottot “allt har sin tid”.

Online

Mail

helena@helenaaro.se

Facebook

facebook.com/helena.aro

Instagram

instagram.com/helena_aro
Follow on Bloglovin
Arkiv
Kategorier
badrum design diy dukning förvaring hemma hos härligt hemma Ikea industri industriinspiration instagram jul koppar kök mönster pyssel sovrum tapeter trädgård vardagsrum