Bohemchic

”Interior straight from the heart”

Startsida / Inlägg

Frukosttips!

av Helena Aro

Ni som följer mig på Insta vet att jag blev glatt överraskad över denna frukost, vanlig fil med skivade nektariner. OJ, OJ OJ så gott det är! Så från och med nu kommer detta bli min stående frukost, mums!

frukost, greengate

 

 

Ha en fortsatt skön dag!

Jobbar som inredare och ­inredningsjournalist. Bor i hus med man, barn och två roliga katter i ­Stockholms skärgård. Jag ser på ­inredning på ett lustfyllt, spontant och okomplicerat sätt och bloggar rakt från hjärtat. Jag är en ordningssam bohem som älskar Carl Larsson-idyllen lika mycket som en eklektisk loftlägenhet i New York, eller ett arkitektritat Pål Ross-hus. Lever efter mottot “allt har sin tid”.

Online

Mail

helena@helenaaro.se

Facebook

facebook.com/helena.aro

Instagram

instagram.com/helena_aro
Follow on Bloglovin
Arkiv
Kategorier
badrum design diy dukning förvaring hemma hos härligt hemma Ikea industri industriinspiration instagram jul koppar kök mönster pyssel sovrum tapeter trädgård vardagsrum