Stilstudio

”Stilleben gör ditt hem personligt”

Startsida / Inlägg

The Standard hotel

av sanfis

standar1 standar2 standar3

 

Jag var tvungen att stanna till vid toaletten på The Standard Hotel i New York. Den svart vita tapeten är full av personliga budskap och ord. Du är alltså välkommen att skriv en hälsning när du är där och det är väldigt kul att läsa vad folk har skrivit. Spana in det om du har vägarna förbi New York.

 

Sanna Fischer Nordström är frilansande stylist och driver inredningssajten Wonderdeco.se. Hon jobbar bland annat för Aftonbladets magasin Härligt hemma, där hon varje vecka väljer ut de snyggaste inredningsfynden i butik just nu. Sanna bor med maken Ulf och barnen Tod och Lou norr om Stockholm, i ett hem fyllt av stilleben och personliga saker.

Sanna: ”Inredning är min stora passion. Jag har alltid ett nytt projekt på gång och frågar du mig kan man aldrig bli riktigt klar. Hoppas att du hittar något här som inspirerar dig!”

Online

Mail

sanna.nordstrom@gmail.com

Facebook

www.facebook.com/sanna.f.nordstrom

Instagram

instagram.com/sannafischernordstrom

Pinterest

pinterest.com/sannaFnordstrom
Follow on Bloglovin
Senaste inläggen
Kategorier
Arkiv