Stilstudio

”Stilleben gör ditt hem personligt”

Startsida / Inlägg

LA Love

av sanfis

by2

 

by1Nu är sista Hike för den här gången avklarad och det är dags att packa väskorna. (inte alls redo för det) Vi har haft världens bästa resa och förälskat oss i LA. Vi kommer tillbaka var så säker.

Stockholm nästa!

Sanna Fischer Nordström är frilansande stylist och driver inredningssajten Wonderdeco.se. Hon jobbar bland annat för Aftonbladets magasin Härligt hemma, där hon varje vecka väljer ut de snyggaste inredningsfynden i butik just nu. Sanna bor med maken Ulf och barnen Tod och Lou norr om Stockholm, i ett hem fyllt av stilleben och personliga saker.

Sanna: ”Inredning är min stora passion. Jag har alltid ett nytt projekt på gång och frågar du mig kan man aldrig bli riktigt klar. Hoppas att du hittar något här som inspirerar dig!”

Online

Mail

sanna.nordstrom@gmail.com

Facebook

www.facebook.com/sanna.f.nordstrom

Instagram

instagram.com/sannafischernordstrom

Pinterest

pinterest.com/sannaFnordstrom
Follow on Bloglovin
Senaste inläggen
Kategorier
Arkiv